Kamerové systémy

Pre každý objekt navrhujeme kamerový systém podľa požiadaviek zákazníka. Kamery JABLOTRON využívajú priestor na CLOUD-e, čo je spoplatnená služba. Samozrejme disponujú množstvom výhod ako je spolupráca so zabezpečovacím systémom, okamžité vyrezanie minútovej sekvencie v prípade udalosti v systéme a pri nich nepotrebujete záznamové zariadenie.

Ak však potrebujete sledovať objekt pomocou viacerých kamier a mať zo všetkých nepretržitý záznam, vieme Vám ponúknuť montáž kamerového systému na mieru, podľa Vaších požiadaviek.

Vyberieme záznamové zariadenie, v ktorom je umiestnený HDD na ktorý sa ukladá záznam. K tomuto zariadeniu sa pripájajú kamery pomocou kábla. Napájanie kamier je možné pomocou PoE, alebo pomocou samostatného napájacieho zdroja. Taktiež odporúčame zálohovať tento systém, aby aj počas výpadku el. elektriny kamery pokračovali v nahrávaní.

Výhodou tohto riešenia je, že záznam sa ukladá aj pri výpadku internetu. Vy si ho síce nemôžete naživo počas pozrieť, ale záznam sa uchováva na HDD v záznamovom zariadení. Ďalej nemáte s tým spojené mesačné poplatky za CLOUD.

Naopak nevýhodou tohto systému je, že pri poškodení záznamového zariadenia, prichádzate o všetok záznam a možnosť sledovať naživo všetky kamery.

Správny výber kamerového systému je veľmi dôležitý a preto sme tu pre Vás ! Ak máte k tomuto otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme vybrať pre Vás najvhodnejšiu alternatívu.​Kontaktný formulár na nezáväznú ponuku: